Zkoumání předních služeb VPN umožňujících přístup k online kasinům

29.08.2023
iGaming novinky
Zkoumání předních služeb VPN umožňujících přístup k online kasinům

Při přístupu na internet jednotlivci neúmyslně sdílejí značné množství osobních informací se svým poskytovatelem internetových služeb (ISP) a s webovými stránkami, které navštěvují. Tyto údaje zahrnují jejich zeměpisnou polohu, specifikace zařízení, preference při prohlížení a dokonce i reklamy, na které nejčastěji klikali. Spoléhání se na nezabezpečené připojení však může uživatele vystavit různým rizikům, podobným plavání ve vodách zamořených žraloky. Taková zranitelnost je činí náchylnými k útokům hackerů, kteří mohou ukrást citlivé údaje prostřednictvím phishingových podvodů nebo omezit jejich přístup na určité webové stránky. Vlády a poskytovatelé internetových služeb mohou také zavést omezení přístupu k webovým stránkám. Mezi stránky, které jsou často předmětem takových omezení, patří online kasina, která jsou oblíbeným cílem vládních zákazů používání internetu. Pokud je v zemi bydliště uživatele hazardní hraní zakázáno, je přímé připojení k online kasinům kvůli zásahům poskytovatelů internetových služeb nemožné. V takových případech vláda účinně kontroluje online destinace uživatele.

Porozumění VPN (virtuální privátní síti)

Řešení těchto problémů spočívá v použití virtuální privátní sítě (VPN). VPN je v podstatě propojená síť serverů umístěných v různých zemích. Zabezpečením internetového připojení prostřednictvím sítě VPN mohou uživatelé chránit své online aktivity před poskytovateli internetových služeb a získat tak přístup k zakázaným webovým stránkám. Když se uživatelé připojují k webovým stránkám prostřednictvím serverů VPN, jsou zrušena i obsahová omezení. Webové stránky navíc nemohou zjistit skutečnou IP adresu nebo zeměpisnou polohu uživatele; místo toho vidí pouze informace o serveru VPN. Šifrování VPN chrání před phishingovými útoky hackerů, a zajišťuje tak bezpečnější používání internetu.

Výhody využívání služeb VPN

Využití služby VPN přináší několik klíčových výhod:

 • Soukromí: Poskytovatelé internetových služeb a vlády nemohou sledovat online aktivity, což umožňuje neomezený přístup na libovolné webové stránky. Skutečná IP adresa uživatele zůstává skrytá, což mu umožňuje přístup k obsahu z různých zemí.
 • Bezpečnost: Připojení VPN využívají šifrování SSL, které chrání citlivé informace před pokusy o hackerské útoky a phishingovými schématy.
 • Rychlost: Překvapivě i jednotlivci v méně rozvinutých zemích mohou díky kvalitnějším sítím serverů VPN využívat vyšší rychlost internetu. To se ukazuje jako výhodné pro činnosti, jako je hraní živých her v kasinu, kde je rozhodující nízká doba odezvy.

Nejlepší služby VPN pro online hraní

Než se pustíme do výběru nejlepších VPN pro online hraní, je důležité zvážit určité faktory:

 • Lokalitu: Společnosti VPN fungují podle zákonů svých zemí. V případě donucení mohou tyto společnosti předat údaje uživatelů zákonným orgánům. Doporučujeme vybírat služby VPN, které se nacházejí v jurisdikcích příznivých pro ochranu soukromí.
 • Servery: Počet a umístění serverů určuje kvalitu služby VPN. Výběr serverů v blízkosti místa, kde se uživatel nachází, zajišťuje rychlejší připojení.
 • Podpora mobilních zařízení: Spolehlivá služba VPN by měla podporovat více zařízení, včetně mobilních telefonů, aniž by to znamenalo další náklady.
 • Rozšíření prohlížeče: Pro hráče online her poskytují pohodlí rozšíření prohlížeče, která umožňují přímou aktivaci a deaktivaci připojení VPN prostřednictvím prohlížeče.

Seznam nejlepších služeb VPN pro online hraní

 1. VPN Unlimited: VPN Unlimited je známá svou rychlostí připojení a obcházením cenzury a nabízí uspokojivou rychlost pro činnosti, jako je hraní v kasinu. Shromažďuje sice uživatelské statistiky, ale údaje zůstávají anonymní. Služba je cenově výhodná a poskytuje přístup k zakázaným stránkám kasin prostřednictvím mnoha serverů.
 2. Proton VPN: Tato služba, vyvinutá tvůrci služby Proton Mail, klade důraz na anonymitu a soukromí. Díky funkci Secure Core Proton VPN několikanásobně šifruje připojení, čímž zajišťuje ochranu identity uživatele. Služba udržuje vysokorychlostní připojení, takže je ideální pro hraní v kasinu.
 3. Surf Easy: Služba Surf Easy, integrovaná do prohlížeče Opera, nabízí bezplatnou možnost s 5 GB dat měsíčně. Je vhodná pro hráče s omezeným rozpočtem, ale její rychlost připojení může představovat problém pro plynulé hraní živých her kvůli odpojování a zpoždění.
 4. Bezpečnější VPN: Safer VPN se zaměřuje na soukromí a bezpečnost a využívá bezpečný, ale méně obvyklý protokol IKEv2. Její rychlost a stabilita sice nemusí být pro hraní her dostačující, ale pro uživatele, kteří hledají anonymitu online, je to solidní volba.
 5. Express VPN: Navzdory vyšší ceně poskytuje Express VPN bezkonkurenční rychlost a stabilitu připojení. Díky tisícům serverů po celém světě a funkci Smart DNS umožňuje přístup k zakázaným stránkám kasin bez šifrování připojení, což z ní činí prvotřídní volbu.

Výběr správné služby VPN pro online hazardní hry vyžaduje zvážení faktorů, jako je umístění, dostupnost serverů, podpora mobilních zařízení a rozšíření prohlížeče. Doporučené služby VPN vyhovují různým potřebám a zajišťují uživatelům bezpečný, soukromý a neomezený přístup k online kasinům.