Book Del Sol

Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Vlastnosti automatu Book del Sol

🎲 Poskytovatel Playson
🎯 Návratnost (RTP) 95,94 %
🏆 Progresivní jackpot Ne
💎 Vlastní výherní řady Ne
🎳 Bonusová hra Ano
📲 Free spins ve hře Ano
🔒 Automatické hraní Ano
💳 Možnost rychlého zatočení Ne
🕙 Možnost hraní za peníze Ano
🔏 Rozvržení 5×3
🔐 Minimální sázka 0,1 $
💼 Maximální sázka 100 $
🎰 Datum vydání 26.5.2022
💸 Výherní linie 10
💵 Bonusové funkce Free Spins, Expanding Scatter, Wild, Multipliers
💰 Maximální výhra (mince) 550 000
⭐ Téma Dobrodružství, Aztékové
Book Del Sol

🔍 Stručný přehled automatu Book del Sol

Playson vás touto hrou zavede do aztéckého chrámu. Tento slot využívá populární mřížku 5x3 a nabízí 10 výherních cest. Kromě toho se můžete těšit na návratnost 95,94 % a extrémní volatilitu. Na válcích se objeví různé symboly, včetně divokého a scatter symbolu, a můžete si vychutnat násobitele, různé výhry a dokonce i několik volných spinů.

✔️ Výhody

  • luxusní jackpot
  • free spins v rámci hry
  • funkce Multipliers

❌ Nevýhody

  • poměrně nízká návratnost
  • tematicky ne velmi originální
  • absence bonusového kola

💡 Námět automatu Book del Sol

Téma Book del Sol: Multiplier nás přenáší do doby, kdy byli Aztékové významnou mocností. S pomocí herních symbolů se hráči lépe ponoří do atmosféry automatu a mohou ji lépe prožít. Jak byste mohli očekávat, symboly knih jsou ve hře Book del Sol: Multiplier speciální. Fungují jako divoké symboly a také jako scatter symboly, což znamená, že nahrazují ostatní symboly a spouštějí funkci volných zatočení.

Play Book del Sol

💎 Grafika a animace Book del Sol

Jak již bylo zmíněno, jde o aztecký slot s pěkným designem. Na pozadí uvidíte zděnou stěnu chrámu a před ní se nacházejí válce. Mechanika hry je také příjemná, takže si užijete plynulý herní zážitek. Navíc se jedná o hru s designem, který je perfektně kompatibilní s mobilními zařízeními.

🎮 Hraní Book del Sol

Book del Sol slot s 5 válci, 3 řádky a 10 výherními liniemi nebude pro zkušené hráče ničím zcela novým a mimořádným, protože herní sada je poměrně standardní. Obsahuje rozšiřující se symboly, volné zatočení a progresivní násobiče. Pokud nechcete čekat, až se bonusová funkce objeví, můžete využít možnost “Koupit bonus”. Bude vás to stát 100násobek vaší sázky, ale okamžitě spustíte funkci volných zatočení.

💰 Výplatní tabulka

Symbol 2 kombinace 3 kombinace 4 kombinace 5 kombinací
Dobyvatel 100 400 4000 20000
Jaguár 50 300 1000 10000
Maska bojovníka 50 200 500 5000
Maska draka 50 200 500 5000
A, K 50 250 1000
10, Q, J 50 200 800

🎁 Otáčky zdarma a bonusové hry Book del Sol

Pokud na herní desce najdete 3 nebo více symbolů knih, spustíte funkci volných zatočení s deseti volnými zatočeními. Tři nebo více scatter symbolů během volných zatočení vám přinášejí dalších 10 volných zatočení. Před začátkem hry bude jednomu ze symbolů určen status Expanding Scatter. Tyto symboly se mohou rozšířit a pokrýt všechny válce a dokonce vytvořit výherní kombinace.

📌 Shrnutí hry Book del Sol

Slot Book Del Sol: Multiplier vás zavede do aztéckého chrámu, kde budete moci hledat poklady. Divoký/scatter symbol vám pomůže získat několik volných spinů a symbol Slunce zvýší úroveň násobitele. Neváhejte a rozhodně zařaďte tento automat mezi své oblíbence!