Book of Cats

Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Vlastnosti automatu Book of Cats

🎲 Poskytovatel BGaming
🎯 Návratnost (RTP) 94 %
🏆 Progresivní jackpot Ne
💎 Vlastní výherní řady Ne
🎳 Bonusová hra Ne
📲 Free spins ve hře Ano
🔒 Automatické hraní Ano
💳 Možnost rychlého zatočení Ne
🕙 Možnost hraní za peníze Ano
🔏 Rozvržení 5×3
🔐 Minimální sázka 0,1 $
💼 Maximální sázka 10 $
🎰 Datum vydání 8.7.2020
💸 Výherní linie 10
💵 Bonusové funkce Free Spins, Scatter, Wild
💰 Maximální výhra (mince) 7500
⭐ Téma Starodávný Egypt, kočky
Book of Cats

🔍 Stručný přehled automatu Book of Cats

Tento slot s tématem zvířat představuje chytrý zvrat oproti obvyklému egyptskému tématu. Namísto zaměření na bohy a chrámy, Book of Cats dělá z koček hvězdy show. BGaming nabízí šestý válec jako odlišující prvek, což by mohlo být dostatečné. Jedná se o hru, která platí lépe než originál, má dodatečné funkce a je stále docela volatilní.

✔️ Výhody

  • dostupné free spins
  • možnost vysoké výhry
  • originální motiv v rámci knih Book

❌ Nevýhody

  • nízká návratnost
  • nízký rozsah vkladů

💡 Námět automatu Book of Cats

Krása Book of Cats spočívá v její relativní originalitě. Existuje nespočet egyptských online automatů a opravdu jsme si mysleli, že vývojáři vyčerpali toto téma. Ale Book of Cats slot dokázal najít nový úhel pohledu. Kočky byly důležitou součástí starověkého egyptského náboženství, takže je překvapivé, že nebyly ve výherních automatech více výrazné.

Play Book of Cats

💎 Grafika a animace Book of Cats

Pozadí Book of Cats je poměrně tradiční. Není na něm mnoho, ale ještě se v něm dá rozpoznat špička egyptské dlouhé lodě, která pluje po Nilu, před nížinou se palmami v pozadí. Hudba je také nenápadná, ale odpovídající temná.

🎮 Hraní Book of Cats

Během bonusového kola s volnými točeními se aktivuje získáním nejméně tří zlatých scatter symbolů knih na herním plánu najednou, což ještě více zvyšuje již obrovskou hodnotu tohoto symbolu. Během tohoto bonusového kola získáte další hodnotu tím, že každé otočení po vyplacení běžných výher rozšiřuje jeden náhodně vybraný symbol, který vám poskytuje další šance na získání výher.

💰 Výplatní tabulka

Symbol 2 kombinace 3 kombinace 4 kombinace 5 kombinací 6 kombinací
Kleopatra 5 50 500 2500 7500
Kočka 2 20 200 1000 2500
Maska 2 15 50 375 1000
Totem 2 15 50 375 1000
A, K 3 20 75 375
10, Q, J 3 12 50 250

🎁 Otáčky zdarma a bonusové hry Book of Cats

Pokud se na herním plánu zároveň objeví tři Scatter symboly, přepne se hra do režimu volných točení s výhrami. Symbol, který se v té době nachází na šestém válci, se stane rozšiřujícím. Nejnetrpělivější hráči zároveň nemusí čekat, až se na herním plánu objeví tři Scatter symboly v hře Book of Cats. Kdykoli si mohou koupit bonusovou hru za násobek 94 sázky.

📌 Shrnutí hry Book of Cats

Celá série Book je plná klonů a jen málo vývojářů se ve této kategorii pokouší o něco odlišného, což právě Book of Cats demo nabízí. Zároveň však má návratnost hráči (RTP) 94 %, což jeho lákavost zásadně snižuje. Je to opravdu škoda, protože najít v této konkrétní kategorii originální prvek je již tak dost obtížné.