Book of Aztec

Book of Aztec

Vlastnosti automatu Book of Aztec

🎲 Poskytovatel Amatic Industries
🎯 Návratnost (RTP) 96 %
🏆 Progresivní jackpot Ne
💎 Vlastní výherní řady Ne
🎳 Bonusová hra Ne
📲 Free spins ve hře Ano
🔒 Automatické hraní Ano
💳 Možnost rychlého zatočení Ne
🕙 Možnost hraní za peníze Ano
🔏 Rozvržení 5×3
🔐 Minimální sázka 0,1 $
💼 Maximální sázka 500 $
🎰 Datum vydání 5.6.2015
💸 Výherní linie 10
💵 Bonusové funkce Free Spins, Scatter, Wild, Multiplier
💰 Maximální výhra (mince) 10 000
⭐ Téma Aztékové, Historie
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

🔍 Stručný přehled automatu Book of Aztec

Book of Aztec je titul vyvinutý renomovaným studiem Amatic Industries a okamžitě se stal úspěchem mezi hráči díky své poutavé herní mechanice a fantastickému grafickému zpracování. Poznejte všechny jeho hlavní charakteristiky, které spolu s možností vyzkoušet bezplatnou demoverzi poskytnou úplnou představu o zážitku, který vás čeká.

✔️ Výhody

  • vysoká návratnost
  • vysoká odměna 5000x
  • snadné ovládání

❌ Nevýhody

  • zastaralé
  • málo příležitostí získat free spins
  • absence progresivního jackpotu

💡 Námět automatu Book of Aztec

Book of Aztec game má jednoduché téma, které nepřináší nic nového ani vzrušujícího oproti původním automatům ze série Book. Symboly jsou písmena a čísla, včetně 10, J, K, A a Q. Vyšší výherní symboly zahrnují hlavní postavu, badatele, pyramidu, rybu a sochu tygra.

Play Book of Aztec

💎 Grafika a animace Book of Aztec

Zvukový doprovod je jednoduchý a působí zastarale pro tak novou hru. Existuje desítky klonů hry Book of Ra v online kasinech, ale tento určitě patří mezi ty lepší. I když grafika není ničím zvláštním, hra si udržuje rychlé tempo a bonusové kola přicházejí poměrně často.

🎮 Hratelnost Book of Aztec

Počet výherních linií na automatu není pevně stanovený, což znamená, že můžete hrát s 1 až 10 liniemi. Doporučuje se však hrát s více liniemi, protože pokud hrajete pouze s jednou linií, vyhráváte pouze při shodě symbolů ve střední řadě. Hra obsahuje také možnost hazardní funkce, při které můžete aktivovat volbu mezi červenými a černými kartami. Pokud uhodnete správně, zdvojnásobíte svou výhru.

💰 Výplatní tabulka

Symbol 2 kombinace 3 kombinace 4 kombinace 5 kombinací
Badatel 200 2000 20000 100000
Pyramida 100 800 8000 40000
Ryba 100 600 2000 15000
Tygr 100 600 2000 15000
A, K 100 800 3000
10, Q, J 100 500 2000

🎁 Otáčky zdarma a bonusové hry Book of Aztec

Barevné knihy slouží jako wild symboly a současně jako scatter symboly ve hře. Zasažení 3 nebo více knih na válcích spouští funkci volných zatočení. Je uděleno 10 volných zatočení a dalších 3 nebo více knih na válcích během volných zatočení spouští dalších 10 zatočení.

Získání volných zatočení v Book of Aztec slot je trochu nahodilé. Můžete je získat rychle za sebou nebo může být nutné provést stovky zatočení, než se objeví.

📌 Shrnutí hry Book of Aztec

Pokud jde o hry s knihami, tato se liší jen málo a nenabízí nic nového či zajímavého ve srovnání s ostatními dostupnými sloty v online kasinech. Přesto bychom ji neměli zcela ignorovat, protože nabízí maximální výhru až 5000x vaší sázky, což je hodnotná výhra.

Book of Aztec online můžete vyzkoušet zdarma v demo verzi v mnoha online kasinech, takže by bylo vhodné udělat si testovací zatočení před vkladem a hraním s reálnými penězi, abyste zjistili, zda je to pro vás nebo ne.