Book of Bastet

Book of Bastet

Vlastnosti automatu Book of Bastet

🎲 Poskytovatel Spinmatic
🎯 Návratnost (RTP) 99 %
🏆 Progresivní jackpot Ne
💎 Vlastní výherní řady Ne
🎳 Bonusová hra Ne
📲 Free spins ve hře Ano
🔒 Automatické hraní Ano
💳 Možnost rychlého zatočení Ne
🕙 Možnost hraní za peníze Ano
🔏 Rozvržení 5×3
🔐 Minimální sázka 0,1 $
💼 Maximální sázka 80 $
🎰 Datum vydání 13.8.2022
💸 Výherní linie 10
💵 Bonusové funkce Free Spins, Scatter, Wild
💰 Maximální výhra (mince) 10 000
⭐ Téma Starodávný Egypt
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

🔍 Stručný přehled automatu Book of Bastet

Pokud jste fanouškem dobrodružství a průzkumu ve stylu Indiana Jonese, pak si zamilujete hru Ed Jones and Book of Bastet. Tento slot od Spinmaticu nabízí spoustu cenných pokladů na 5 válcích a 10 výherních liniích. Kromě toho se můžete těšit na impozantní grafiku a animace, stejně jako na tajemnou hudební kulisu, která dodává atmosféru hře. Pokud jste připraveni prozkoumat starobylé hrobky, pak se připravte na dobrodružství s Edem Jonesem.

✔️ Výhody

  • neskutečná návratnost 99 %
  • výhra až 5000násobek vkladu
  • hojné free spins
  • pěkně provedené animace

❌ Nevýhody

  • může se zdát poměrně opakující se
  • malý rozsah vkladů

💡 Námět automatu Book of Bastet

Ed Jones je prototypem Indiana Jonese ve hrách od Spinmatic, velmi dobrodružného a zvědavého muže. Tentokrát se jeho výzkum zaměřil na starověký Egypt. A samozřejmě, jeho hlavním úkolem bylo najít tajemnou knihu!

Play Book of Bastet

💎 Grafika a animace Book of Bastet

I přestože jsou Bastet, Horus a Anubis často zobrazováni jako bytosti s polovinou těla člověka a polovinou zvířete, v této hře byly navrženy jako zlaté sochy s plně lidskou formou. Na obou stranách válců jsou umístěny dvě sochy a na herním plátně dominují také tmavší barvy. Z animačních efektů nejčastěji vidíme efekty zvětšování (zoom-in), a během hraní se ozývá úžasný zvuk, který skutečně zvyšuje zábavu a napětí.

🎮 Hraní Book of Bastet

Ed Jones and Book of Bastet přináší hráčům tradiční vzory a parametry “Book of” her. Jedná se o 5x3 slot s 10 pevnými výherními liniemi. Výherní linie zde platí zleva doprava, začínajíc od nejlevějšího válce, a musí obsahovat podobné symboly na 3+ vedle sebe umístěných buňkách. Slot nabízí klasické free spiny s rozšiřujícími se symboly. Navíc můžete zvýšit své výhry pomocí funkce gamble (sázka).

💰 Výplatní tabulka

Symbol 2 kombinace 3 kombinace 4 kombinace 5 kombinací
Ed Jones 20 200 2000 10000
Bastet 10 80 800 4000
Anubis 10 60 200 1500
Muž-orel 10 60 200 1500
A, K 10 80 300
10, Q, J 4 40 400

🎁 Otáčky zdarma a bonusové hry Book of Bastet

Abyste spustili 10 volných spinů, musíte chytit 3 nebo více knih. Na začátku kola s volnými spiny bude náhodně vybrán symbol s rozšiřující funkcí. Wild Scatter nemůže být symbolem s rozšiřující funkcí. Funkce rozšiřování funguje, pokud na alespoň 2 válcích (u karet) nebo 3 válcích (pokud je symbolem s rozšiřující funkcí jiný symbol než karta) landujete speciální symbol s rozšiřovací funkcí. Kombinace s rozšiřujícími symboly platí i na nepřilehlých válcích.

📌 Shrnutí hry Book of Bastet

Na první pohled je Ed Jones and Book of Bastet dalším typickým automatem s mechanismem “Book of…” o starověkém Egyptě. Všechny tradiční atributy (rozšiřující symbol, hrací pole 5x3, maximální výhra 5 000x, atd.) jsou zde přítomny. Unikátní částí hry je zjevně úroveň návratnosti, která dosahuje 99%.