Book of Dead

Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Vlastnosti automatu Book of Dead

🎲 Poskytovatel Play'n GO
🎯 Návratnost (RTP) 96,21 %
🏆 Progresivní jackpot Ne
💎 Vlastní výherní řady Ne
🎳 Bonusová hra Ne
📲 Free spins ve hře Ano
🔒 Automatické hraní Ano
💳 Možnost rychlého zatočení Ne
🕙 Možnost hraní za peníze Ano
🔏 Rozvržení 5×3
🔐 Minimální sázka 0,1 $
💼 Maximální sázka 50 $
🎰 Datum vydání 14.1.2016
💸 Výherní linie 10
💵 Bonusové funkce Free Spins, Wild
💰 Maximální výhra (mince) 250 000
⭐ Téma Dobrodružství, Egypt
Book of Dead

🔍 Book of Dead slot review

Book of Dead je video automat od Play'n GO, který vás zavede na dobrodružství podobné Indiana Jonesovi k pyramidám! Grafika hry je skvělá a poskytuje hře realističtější 3D vzhled a atmosféru díky kombinaci hudebního podkladu a dějové linie. Detaily symbolů ve slotu jsou složité a pečlivě provedené. V následujících odstavcích se budeme podrobněji zabývat symboly.

✔️ Výhody

  • možnost vysokých výher
  • skvělé grafické provedení
  • spousta spinů zdarma k dispozici
  • snadné ovládání

❌ Nevýhody

  • absence progresivního jackpotu
  • z bonusů k dispozici pouze free spins

💡 Námět automatu Book of Dead

Book of Dead automat je inspirovaný starověkým Egyptem. Přidejte se do dobrodružství s Richem Wildem, průzkumníkem, který hledá skrytý poklad, a máte příležitost odhalit vlastní bohatství v této hře. Grafika a animace jsou skvělé. Design automatu je neuvěřitelný.

Play Book of Dead

💎 Grafika a animace Book of Dead

Play'n Go je poskytovatel softwaru, který je známý svými vynikajícími grafickými prvky v online automatech. Book of Dead slot není výjimkou. Drží se tématu starověkého Egypta, symboly použité v hře věrně zachycují egyptské téma a zahrnují faraona, Anubise – egyptského boha, bohatého Wildeho a povstalého fénixe.

🎮 Hraní Book of Dead

Předtím než si zvolíte sázku a necháte válce točit, je dobrý nápad vyzkoušet si automat Book of Dead demo verzi. Je k dispozici na mnoha licencovaných a regulovaných online herních webech. Vyzkoušejte ho několikrát, abyste se seznámili s hlavními postavami a jejich výhrami.

💰 Výplatní tabulka

Symbol 2 kombinace 3 kombinace 4 kombinace 5 kombinací
Rich Wilde 10 100 1000 5000
Tutanchamon 5 40 400 2000
Anubis 5 30 100 750
Ra 5 30 100 750
A, K 5 40 150
10, Q, J 5 25 50

🎁 Otáčky zdarma a bonusové hry Book of Dead

Bonusové hry dělají hraní automatů zajímavější, a to platí i pro slot Book of Dead. Knihy slouží jako scatter symboly a pokud na válcích získáte 3 z nich, spustíte 10 volných zatočení. Tyto symboly jsou divoké a nahradí jakýkoli jiný symbol pro vytvoření výherní kombinace. Jako scatter symbol vyplatí výhry kdekoliv na válcích.

📌 Shrnutí Book of Dead game

Pokud hledáte hru, která by dokonale reprezentovala Play'n GO ve všech jeho ohromujících kvalitách, od nádherné grafiky až po vynikající speciální funkce, i verze demo Book of Dead je zkrátka úchvatná. Když vezmeme v úvahu také možnost získat obrovské výhry, je to ještě přitažlivější než to, co lze vidět na první pohled. Jistě Book of Dead Play'n GO zařaďte do svého herního portfólia!