Levi's Curve ID

08.09.2023
iGaming novinky
Levi's Curve ID

Každá žena by měla mít alespoň jedny džíny, které jí perfektně sedí. Jsou to základní kousek ve šatníku, ale najít ty pravé není vždy snadné. Sama jsem až nedávno měla minimální zkušenost s džínami, a pokaždé, když jsem si šla nějaké koupit, skončila jsem s plnou kabinkou různých modelů, abych nakonec zjistila, že žádné mi nesedí. Odcházela jsem vždy zklamaná s příslibem, že už nikdy džíny nezkusím.

Poprvé jsem o Levi's Curve ID slyšela od své kamarádky, která mi nadšeně psala, že si koupila čtyři nové džíny a jsou naprosto úžasné. Ale moje kamarádka je typickou vysokou štíhlou modelkou, která by vypadala skvěle a sexy i zabalena do pytle. Pro nás obyčejné ženy je to ale trochu jiné.

Pro takové "normální" ženy, a hlavně pro nás ostatní, existuje revoluční novinka zvaná Levi's Curve ID, která už je na trhu nějakou dobu, ale v České republice o ní zatím nebylo moc slyšet.

Značka Levi's provedla průzkum, který zahrnoval 60 000 žen z celého světa a zkoumala jejich tvary, velikosti a zejména křivky. Na základě těchto údajů byly vytvořeny tři střihy džín, které by měly sedět zhruba 80 % žen. Výsledkem jsou džíny, které bere v potaz nejen velikost v pase, ale také rozdíl mezi obvodem boků a zadečku. V obchodě vám asistent provede měření rozdílu v centimetrech mezi obvodem boků (10 cm pod pasem) a obvodem zadečku (20 cm pod pasem) a podle výsledků zjistí, který střih by vám nejlépe padl.

  1. Slight Curve / Rovné křivky (rozdíl menší než 7,6 cm) - tento střih je určen pro ženy s rovnou postavou, kde není velký rozdíl mezi obvodem boků a zadečku. Tyto džíny jsou zúžené v bocích a perfektně sedí na takové postavě.
  2. Demi Curve / Normální křivky (rozdíl mezi 7,6 - 12,7 cm) - tyto džíny jsou ideální pro ženy s normální ženskou postavou, které mají boky i zadeček. Džíny jsou střižené tak, aby tyto tvary krásně podtrhly a zjemnily.
  3. Bold Curve / Výrazné křivky (rozdíl mezi 12,8 - 16,5 cm) - tento střih je navržen pro ženy s plnými ženskými křivkami, kterým obvyklé džíny často odstávají v pasu. Tyto džíny jsou vytvořeny tak, aby zvýraznily štíhlý pas a hezky obepnuly postavu.

Pokud chcete zjistit, který střih by pro vás byl ideální, můžete si udělat jednoduchý test na webových stránkách značky. Já sama jsem Demi Curve a přesvědčila jsem se, že nákup džín už nemusí být stresující událostí. V obchodě Levi's na Václavském náměstí jsem si vyzkoušela několik různých džín a všechny mi perfektně seděly, což by se dalo nazvat skutečným zázrakem. Ale pokud to nezkusíte sami, těžko uvěříte. Já jsem byla zpočátku také skeptická.